Polub nas na Facebooku

Pogotowie Powłamaniowe powstało w Toruniu w 1992 roku jako forma działalności firmy o nazwie Zakład Usługowo - Handlowy KORYS, zajmującej się profesjonalnym i rzetelnym doradztwem oraz kompleksowym wykonawstwem zabezpieczenia obiektów różnego przeznaczenia przed kradzieżą i włamaniem a także zabezpieczaniem obiektów do których właśnie dokonano włamania.
Najczęściej włamania dokonywane są w nocy, w czasie weekendów lub w okresie świąt. Trudno wówczas o pozyskanie fachowca, który by w profesjonalny sposób naprawił zniszczenia, lub zabezpieczył obiekt przed kolejną wizytą nieproszonych gości.

Równie kłopotliwe są sytuacje gdy włamywacze odwiedzają obiekt którego właściciel wyjechał na urlop. Często po włamaniu pozostają uszkodzone drzwi i zamki, wybite szyby oraz poniszczone inne zabezpieczenia, takie jak kraty.
W takich to właśnie przypadkach Pogotowie Powłamaniowe okazuje się jedynym ratunkiem i pomocą w trudnej sytuacji w jakiej znalazł się poszkodowany.

 

Usługi wykonujemy bez względu na porę dnia przez 365 dni w roku.

 

Dysponujemy dla potrzeb naszych Klientów całą gamą przeróżnych zabezpieczeń posiadających wymagane atesty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz Centralnego Laboratorium Kryminalistyki Komendy Głównej Policji.

 

 

 

 

O firmie

Created with WebWave CMS